درب­ سکشنال چه مزیتی نسبت به سایر انواع درب اتوماتیک دارد؟

دلایل فراوانی برای انتخاب یک درب سکشنال نسبت به سایر انواع درب­ اتوماتیک وجود دارد: سهولت در عملکرد، عایق بندی و امنیت خوب، طراحی و رنگ­های متنوع و ... . هر نوع ملکی که داشته باشید تجاری، خانگی یا صنعتی فرقی نمی­کند در همه حال درب­ سکشنال مزیت­های زیادی دارد.

sectional-cover.jpg

مزایای کلیدی

درب­ سکشنال می­تواند:

  • در مکان هایی که ارتفاع کمی دارند استفاده شود.
  • در ورودی­های کوچک یا بزرگ نصب شود.
  • با تعبیه پنجره امکان دید داخل و ورود نور ممکن می­شود.
  • عایق حرارتی عالی فراهم می­کند.

کاربری فوق­العاد

بالا رفتن عمودی درب سکشنال یعنی درب هیچ حرکتی به بیرون و داخل ندارد، که باعث می­شود وسایل نقلیه بتواند درست کنار درب قرار گیرد یا اجناس در داخل انبار درست کنار درب انبار باشند. بنابراین بارگیری کالاها آسان­تر صورت می گیرد. به ویژه در ورودی­های بارگیری استفاده از حداکثر فضا را ممکن می­کند. درب سکشنال می­تواند طوری نصب شود که استفاده از عرض کامل ورودی و تقریبا ارتفاع کامل داخل را فراهم کند.

چهار نوع درب سکشنال داریم که نوع آن با توجه به ارتفاع و شکل داخل انبار یا پارکینگ تعیین می شود. یعنی می­توانیم درب سکشنال را به­صورت سفارشی و مناسب برای فضای شما طراحی کنیم و به قول معروف لباس را به قواره­ی تن شما بدوزیم!

امنیت بالا

درب سکشنال بسیار ایمن است. فقدان نقاط نفوذ در این درب بدان معناست که تقریبا غیرممکن است مهاجمین بتوانند یک نقطه محوری را برای باز کردن درب به دست آوردند. برای اینکه درهای سکشنال شما ایمن­تر باشد بهتر است آن را درست در دهنه ورودی نصب کنید. این باعث می شود که درب شما غیر قابل نفوذ باشد.

عایق بندی عالی

درجه­ی عایق بندی و حفاظت از نفوذ شرایط آب و هوایی برای انواع درب سکشنال متفاوت است. بعضی از درب ها درجه­ی بسیار بالایی از عایق­بندی، مشابه با یک دیوار آجری را فراهم می­کنند. نحوه نصب درب سکشنال نیز بر میزان عایق­بندی آن تأثیر می گذارد، بنابراین از یک نصاب حرفه­ای استفاده ­کنید.

دُرنیک طیف وسیعی از انواع درب اتوماتیک را با قیمت مناسب ارائه می­دهد. درب سکشنال درنیک عایق حرارت و صدا هستند و می توانند در ورودی­ها و پارکینگ هایی که دارای ارتفاع کمی هستند نصب شوند. این درب ها آرامش، امنیت، عایق بودن و زیبایی را تواما" دارند. درب های ما از بخش های فولادی دو جداره، پوشیده شده با PU ساخته شده است، پنل های ما در دو رنگ سفید و طرح چوب موجود است.


معامله ای مطمئن با اعضای ویژه و دارای نشان! اطلاعات بیشتر

جستجو

 

اطلاعات تماس زیبا سازه درنیک

آدرس : شعبه: ایران-تهران-تهران-منطقه 6-میدان فاطمی - خیابان جویبار - کوچه میرهادی غربی - پلاک 30 - طبقه 4- کدپستي 1415795111

تلفن : 021-8741

وب سایت : www.dornik.irارتباط با ما

موبایل : -

تلفن : 021-8741

فکس : -

تلفکس : -

وب سایت : www.dornik.ir